REference

Společnost Local Property dodává každé transakci profesionalitu, rychlost a nevídaný servis. Společně jsme realizovali mnoho transakcí, kde pouhá přítomnost Local Property zvýšila úroveň a dodala mi jistotu. Setkal jsem se již s mnoha makléři. Většinu z nich bych nerad potkal znovu. K Local Property se vždy rád vracím a požaduji u každé mé transakce.

Jakub Kaňka, finanční ředitel

Během hledání nového bytu jsem narazil na tuto realitku, která nabízela byt 1+kk, který splňoval mé požadavky a navíc za lákavou cenu. Avšak mě trochu odrazoval fakt, že jsem nikde nemohl najít žádné reference, přesto jsem se společnost Local Property rozhodl oslovit, což se záhy ukázalo jako dobré rozhodnutí, jak ze strany paní Jankůjové, tak i pana Votavy jsem se setkal s velmi profesionálním jednáním. Celý proces koupě bytu proběhl naprosto hladce. Určitě bych jejich služeb využil i v budoucnu a s klidným svědomím bych je doporučil svým přátelům.

Ondřej Staněk - student České Zemědělské Univerzity v Praze

Služeb Local Property jsem využil již několikrát a pokaždé k mé plné spokojenosti. Profesionální vystupování, férové jednání a individuální přístup jsou pro mne známkou, že jsem našel správnou realitní společnost. Ať už se jednalo o prodej nebo hledání nájemce do bytové jednotky, tým Local Property mi pokaždé vyšel vstříc a našel spolehlivého a kvalitního zájemce o mé nemovitosti. Děkuji!

David Polách - Backend Engineer at Sapho

Se společností Localproperty jsem měl tu čest zrealizovat obchod na obě strany. V prvním případě jsem díky Localproperty koupil rodinný dům, který mi dnes tvoří mé toužené zázemí. Přestože obchod byl velice komplikovaný, a to díky složitostem v jednáních s developerem, zástupci společnosti Localproperty vždy vše pečlivě sledovali, podávali informace, poskytovaly cenné rady a celý obchod dovedli ke zdárnému konci ku spokojenosti všech zúčastněných.

Na základě první zkušenosti jsem požádal společnost Local Property o prodej mého bytu. Hned na začátku jednání jsem dostal jasnou představu o ceně a budoucím postupu. Dále mi byly sděleny velmi cenné rady, jak byt připravit pro prodej a kdy s bytem "vyjít na trh". Velice rychle byl nalezen potenciální kupující, se kterým, tzv. na první dobrou, byl uzavřen obchod. Celý proces prodeje byl se špičkovými právními službami, které realizuje smluvní advokát společnosti. To bylo pro mě při rozhodování výběru realitní kanceláře k prodeji bytu velmi důležité, protože návrhy smluv jsou stěžejním prvkem obchodu. Smlouvy připravené k prodeji považuji za smlouvy na vysoké úrovni.

Z výše uvedených zkušeností mohu říci, že se i v budoucnu budu obracet na firmu Localproperty.

Lukáš Kubiš - Quality manager ve společnosti Howden CKD Copressors s.r.o.
Local Property s.r.o. je firma s prvotřídním profesionálním přístupem a jednáním s klientem. Zároveň však umožňuje cítit se s jejími službami uvolněně a přátelsky. Komunikace byla vždy velmi příjemná, oceňuji z jejich strany obzvláště značnou dávku altruismu a empatie.
Ve spolupráci s nimi hodlám i nadále pokračovat. 
OLGA GEISLEROVÁ - spolumajitelka činžovního domu
LOCAL PROPERTY s.r.o.

+420 724 144 293
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Libocká 281/3, Praha 6  162 00

Copyright © 2019 | created in Zlín by Weboo | All rights reserved.