REference

Když jsem se rozhodl pořídit si vlastní bydlení, obrátil jsem se na základě doporučení na realitní kancelář Local property s.r.o. Ačkoliv v omezeném čase, který jsem pro hledání vhodné nemovitosti měl, mi nemohli z vlastní nabídky předložit nemovitost, která by odpovídala mým požadavkům, přesto mi dokázali pro hledání a následnou koupi poskytnout velmi cenné rady a doporučení opírající se o jejich dosavadní zkušenosti na trhu s realitami. Následně mi výrazně pomohli se zajištěním financování nebo s právním servisem před podpisem smluv. Po celou dobu naší spolupráce byl přístup celého týmu vždy profesionální, seriózní a velmi vstřícný. Spolupráci s tímto týmem můžu rozhodně doporučit!

Lukáš Voborský

Po původním záměru prodat náš rozestavěný dům na vlastní pěst jsme se nakonec rozhodli dát na doporučení přátel a využít služeb společnosti Local Property. A bylo to správné rozhodnutí. I přes koronavirovou krizi se podařilo dům prodat za námi žádanou cenu a v rekordním čase. Jednání pana Votavy bylo vždy profesionální a zároveň velice přátelské. Pokud ještě někdy budeme potřebovat realitní služby, bez váhání se opět obrátíme na Local Property.

ING. JAN STOKLASA

Společnost Local Property dodává každé transakci profesionalitu, rychlost a nevídaný servis. Společně jsme realizovali mnoho transakcí, kde pouhá přítomnost Local Property zvýšila úroveň a dodala mi jistotu. Setkal jsem se již s mnoha makléři. Většinu z nich bych nerad potkal znovu. K Local Property se vždy rád vracím a požaduji u každé mé transakce.

Jakub Kaňka, finanční ředitel

Služeb Local Property jsem využil již několikrát a pokaždé k mé plné spokojenosti. Profesionální vystupování, férové jednání a individuální přístup jsou pro mne známkou, že jsem našel správnou realitní společnost. Ať už se jednalo o prodej nebo hledání nájemce do bytové jednotky, tým Local Property mi pokaždé vyšel vstříc a našel spolehlivého a kvalitního zájemce o mé nemovitosti. Děkuji!

David Polách - Backend Engineer at Sapho
Local Property s.r.o. je firma s prvotřídním profesionálním přístupem a jednáním s klientem. Zároveň však umožňuje cítit se s jejími službami uvolněně a přátelsky. Komunikace byla vždy velmi příjemná, oceňuji z jejich strany obzvláště značnou dávku altruismu a empatie.
Ve spolupráci s nimi hodlám i nadále pokračovat. 
OLGA GEISLEROVÁ - spolumajitelka činžovního domu

Během hledání nového bytu jsem narazil na tuto realitku, která nabízela byt 1+kk, který splňoval mé požadavky a navíc za lákavou cenu. Avšak mě trochu odrazoval fakt, že jsem nikde nemohl najít žádné reference, přesto jsem se společnost Local Property rozhodl oslovit, což se záhy ukázalo jako dobré rozhodnutí, jak ze strany paní Jankůjové, tak i pana Votavy jsem se setkal s velmi profesionálním jednáním. Celý proces koupě bytu proběhl naprosto hladce. Určitě bych jejich služeb využil i v budoucnu a s klidným svědomím bych je doporučil svým přátelům.

Ondřej Staněk - student České Zemědělské Univerzity v Praze

Na realitní kancelář Local property s.r.o. se obracím pravidelně s poptávkou zajištění vhodného nájemce do svých nemovitostí.

Jejich služby se od velkých a frančízových realitních kanceláří liší svým individuálním přístupem a osobním vkladem pana jednatele společnosti. Jednání je velmi precizní a přitom na osobní a přátelské bázi. Zakázce se věnují od samého začátku od sehnání vhodného nájemce, přes zajištění smluv až po předání prostor novému nájemci. Doporučuji jejich služby každému, kdo chce provést procesem pronájmu nemovitosti od začátku až do konce a ulehčit si tak značné starosti.
MARTIN PROCHÁZKA

Individuální přístup a spokojený zákazník na prvním místě: to, co u mnoha firem bývají jen prázdné fráze, je u Local Property skutečností. Na začátku jsme přitom zvažovali, že se do prodeje bytu pustíme sami. Již po první schůzce jsme se ale s manželkou shodli, že jsme udělali dobře, když jsme si pro prodej bytu vybrali tyto profesionály, kteří si nás od prvního setkání získali lidským přístupem, jenž je nevídaný nejen v realitním byznysu.

Od začátku probíhaly všechny schůzky v uvolněné, přátelské atmosféře, vždy jsme ale zároveň byli svědky profesionálního přístupu a byt se navíc podařilo prodat velmi rychle a s naší minimální účastí. Vše od inzerátů, přes domlouvání prohlídek a jednání se zájemci až po přípravu smlouvy, kompletní právní služby včetně řešení nestandardních požadavků kupujícího a finální předání bytu, bylo plně v režii paní Jankůjové a pana Votavy, takže naše účast na celé operaci byla opravdu minimální. Přesně tak si představuji profesionální službu bez kompromisů, která je dnes v jakémkoliv oboru stále hůře k nalezení.

Služby Local Property každému vřele doporučuji, neboť, jak jsem již naznačil, pro úspěch transakce udělají opravdu maximum a spolupráce pro ně nekončí podpisem kupní smlouvy, ale až v momentě, kdy jsou si jistí, že je jejich klient maximálně spokojený. Především jsme ale díky využití služeb Local Property potkali velmi příjemné lidi, se kterými je vždy radost se potkat a popovídat si nejen o pracovních záležitostech.

LUKÁŠ KNOTEK - QA Engineer

Se společností Localproperty jsem měl tu čest zrealizovat obchod na obě strany. V prvním případě jsem díky Localproperty koupil rodinný dům, který mi dnes tvoří mé toužené zázemí. Přestože obchod byl velice komplikovaný, a to díky složitostem v jednáních s developerem, zástupci společnosti Localproperty vždy vše pečlivě sledovali, podávali informace, poskytovaly cenné rady a celý obchod dovedli ke zdárnému konci ku spokojenosti všech zúčastněných.

Na základě první zkušenosti jsem požádal společnost Local Property o prodej mého bytu. Hned na začátku jednání jsem dostal jasnou představu o ceně a budoucím postupu. Dále mi byly sděleny velmi cenné rady, jak byt připravit pro prodej a kdy s bytem "vyjít na trh". Velice rychle byl nalezen potenciální kupující, se kterým, tzv. na první dobrou, byl uzavřen obchod. Celý proces prodeje byl se špičkovými právními službami, které realizuje smluvní advokát společnosti. To bylo pro mě při rozhodování výběru realitní kanceláře k prodeji bytu velmi důležité, protože návrhy smluv jsou stěžejním prvkem obchodu. Smlouvy připravené k prodeji považuji za smlouvy na vysoké úrovni.

Z výše uvedených zkušeností mohu říci, že se i v budoucnu budu obracet na firmu Localproperty.

Lukáš Kubiš - Quality manager ve společnosti Howden CKD Copressors s.r.o.
LOCAL PROPERTY s.r.o.

+420 724 144 293
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Libocká 281/3, Praha 6  162 00

Copyright © 2019 | created in Zlín by Weboo | All rights reserved.