Prodej rozestavěného domu 5+1, 180 m² ulice Ke kříži, Černolice

PRODÁNO

3 970 000,- Kč

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek v klidné atraktivní lokalitě v obci Černolice v blízkosti přírodní památky Černolické skály tyčící se nad obcí. K prodeji je pozemek včetně platného stavebního povolení na dostavbu RD. Součástí ceny je také rozestavěná stavba rodinného domu provedená do úrovně prvního nadzemního podlaží. 

Pozemek o celkové velikosti 851m2 se nachází ve stávající zástavbě s minimalizací možné další výstavby v jeho okolí a je mírně svažitý s jihovýchodní orientací a nádherným výhledem do krajiny s lesním porostem. Zároveň disponuje zahradou o velikosti 650 m2 se vzrostlými stromy a starší klasickou stodolou, kterou je možno využít pro skladování zahradního zařízení, případně ji přestavět na garáž, dílnu, ateliér apod. Pozemek disponuje elektrickou a vodovodní přípojkou a je nově napojený na obecní kanalizaci.

Lokalita je dobře dostupná autem z Prahy po dálnici D4 sjezd na exitu 9 (Jíloviště) se vzdáleností cca 25km do centra Prahy. Zároveň lze využít vlakového spojení v nedalekých Dobřichovicích s parkovištěm P+R (cca 3 km) s přímým vlakovým spojením do Prahy. Do obce je také zavedena autobusová linka se zastávkou 300m od domu.

Rozestavěná stavba stojí na místě původní zástavby s nově provedeným založením budovy, spodní stavbou včetně hydroizolací, veškerými ležatými rozvody vody, kanalizace a přípravou pro tepelné čerpadlo a veškerými rozvody elektřiny s přípravou pro rekuperaci. Rodinný dům o celkové užitné ploše 180 m2 je navržený jako dvoupodlažní v dispozičním uspořádání 5+1 s malým sklepem a dvěma terasami. 

Současně rozsah doposud provedených prací umožňuje vysokou variabilitu případných změn požadovaných novým majitelem před finální dostavbou. S ohledem na platné stavební povolení lze v dostavbě rodinného domu pokračovat ihned. 

KN mapa pozemek
local dum v1 final
local dum v1 zepredu final
pudorys 1np 01 Post
pudorys 2np 01b Post

Doporučujeme prohlídku. Zajistíme Vám výhodné financování.

V případě potřeby dalších doplnění a prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte makléře: Libuše Jankůjová, tel: 608 887 760

Sjednejte si nezávaznou schůzku

Můžeme být prospěšní při prodejích a pronájmech rezidenčních nemovitostí i Vám!

Ing. Marek Votava
jednatel, Executive

LOCAL PROPERTY s.r.o.

+420 724 144 293
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Libocká 281/3, Praha 6  162 00

Copyright © 2019 | created in Zlín by Weboo | All rights reserved.