Prodej rodinného domu 230 m²,pozemek 760 m²,Staňkov - Ohučov

NA PRODEJ

6 750 000,-Kč

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji moderní a úsporný rodinný dům typu Bungalov s dispozicí 4+KK,2G o užitné ploše 230 m2 v klidné lokalitě novostaveb pro rezidenční bydlení ve Staňkově - místní části Ohučov s výbornou dopravní dostupností do Plzně, Domažlic, Klatov i do Německa.

Pokračovat ve čtení

Prodej stavebního pozemku 807 m², Praha 6 - Nebušice

NA PRODEJ

Info o ceně u RK

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji stavební pozemek k možné výstavbě rodinného domu nebo vily v prémiové lokalitě pro rezidenční bydlení v Praze 6 - Nebušicích. Jedná se o mírně svažitý pozemek o velikosti 807 m2 v tradiční rezidenční zástavbě na klidném, atraktivním a dobře dostupném místě s přístupem po zpevněné komunikaci a s přípojkami inženýrských sítí na hranici pozemku (vodovod, kanalizace splašková, plyn a elektřina). 

Pokračovat ve čtení

Prodej stavebního pozemku 1 864 m², Praha 9 - Klánovice

REZERVOVÁNO

Info o ceně u RK

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek k možné výstavbě rodinného domu nebo vily v prémiové lokalitě pro luxusní rezidenční bydlení v Praze 9 - Klánovicích. Jedná se o rovinatý pozemek o velikosti 1.864 m2 v tradiční vilové zástavbě na klidném, atraktivním a dobře dostupném místě s přístupem po zpevněné komunikaci a s přípojkami inženýrských sítí na hranici pozemku (vodovod, kanalizace jednotná a elektřina NN) .

Pokračovat ve čtení

Prodej rozestavěného domu 5+1, 180 m² ulice Ke kříži, Černolice

PRODÁNO

3 970 000,- Kč

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek v klidné atraktivní lokalitě v obci Černolice v blízkosti přírodní památky Černolické skály tyčící se nad obcí. K prodeji je pozemek včetně platného stavebního povolení na dostavbu RD. Součástí ceny je také rozestavěná stavba rodinného domu provedená do úrovně prvního nadzemního podlaží. 

Pokračovat ve čtení

  • 1
  • 2

Sjednejte si nezávaznou schůzku

Můžeme být prospěšní při prodejích a pronájmech rezidenčních nemovitostí i Vám!

Ing. Marek Votava
jednatel, Executive

LOCAL PROPERTY s.r.o.

+420 724 144 293
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Libocká 281/3, Praha 6  162 00

Copyright © 2019 | created in Zlín by Weboo | All rights reserved.