Příběh s Local Property

Ing. Marek Votava

Společnost Local Property, s.r.o. jsem zakládal od počátku na rodinném konceptu s individuálním zaměřením na rezidenční nemovitostní trh. Hlavním impulsem byla moje partnerka a budoucí žena Libuška a zároveň tento koncept přímo vyplynul z mých dosavadních zkušeností z doposud realizovaných transakcí u výnosových komerčních nemovitostí po celé ČR.

Naši klienti z řad privátních investorů se začali na mě obracet i s tím abychom jim prodali/pronajali rodinný dům, bytové jednotky či pozemky a preferovali nás na základě osobní zkušenosti s tím, že se chtěli vyvarovat velkým síťovým realitním kancelářím. Mám radost z toho, že můžeme být prospěšní i v oblasti rezidenčního trhu, že se k nám postupně přidávají spolupracovníci a partneři se stejným přístupem a profesionalitou, že dokážeme pomoci při větších i menších obchodech a synergicky vyřešit i problematiku financování prodávané nemovitosti s nejlepšími podmínkami na trhu a to i u složitějších případů. Velmi mě těší, že se k nám naši klienti vrací a také, že nás doporučují dále což ná dává impulsy k dalšímu rozvoji firmy a rozšiřování naší rodiny makléřů i naší rodiny, která vznikla i díky tomuto projektu.

Ing. Libuše Jankůjová

Do realitní oblasti jsem se vrhla v roce 2015, kdy jsem jako terapeutka a nutriční koučka hledala změnu. V té době mi přišla do cesty majitelka zlínské RK a nabídla mi spolupráci, se kterou jsem souhlasila.

V roce 2016 jsem se díky realitám setkala s Markem Votavou, mým současným snoubencem, tatínkem našeho syna a obchodním partnerem naší realitky Local Property. Byl pro mě velkou podporou, učitelem v realitní oblasti.  A tak začala naše fáze budování rodinné firmy Local Property, s.r.o. Dnes působím jako realitní makléřka v Praze i ve Zlíně se specializací na prodeje a pronájmy domů a bytů.

Současně se věnuji mé původní profesi terapeutky a nutriční koučky (www.zdravi-bohatstvi.cz). Obě profese mě naplňují a posouvají vpřed. 

Ing. Josef Jankůj

V oblasti financí se pohybuji již od studia na vysoké škole. Ze začátku jsem hledal cestu, jak v této oblasti prorazit a proto jsem v roce 2013 rozšířil svou specializaci o úvěrovou oblast a tím našel svoji silnou dovednostní stránku. Tato vlastnost se primárně projevuje při úspěšném řešní komplikovaných úvěrových případů, kterých je díky nové legislativě čím dál více.

Jedním z nich byl i přítel mojí sestry a zárověň majitel společnosti Local property, Marek Votava. Při řešení hypotečního úvěru na vlastní bydlení nebyla žádná banka schopna najít cestu a případ zprocesovat. Spolu jsme vše zdárně vyřešili a tímto začala i naše spolupráce v rámci financování bytových potřeb našich klientů.

Důkazem dobře vykonané práce a zároveň i největší odměnou pro mně, je doporučení od klientů, kterým jsme financování bytových potřeb pomohli vyřešit.

LOCAL PROPERTY s.r.o.

+420 724 144 293
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Libocká 281/3, Praha 6  162 00

Copyright © 2019 | created in Zlín by Weboo | All rights reserved.